• Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

Paweł Kardach

Pomagam moim klientom, grupowym oraz indywidualnym kreować przekonanie, że charakter, uczciwe i wytrwałe działanie zawsze przynosi sukces. Dzięki temu ludzie spełniając swoje marzenia, cele i ambicje stają się niezależni.

Jako Coach pracuję zgodnie ze etyką i standardami International Coaching Federation i wierzę, że prawdziwe zrozumienie innych przychodzi wtedy kiedy podejmie się wysiłek spojrzenia na sprawy z punktu widzenia drugiej osoby.

Swoją aktywność zawodową rozpocząłem w wieku 17 lat pracując przez 6 lat jako pracownik fizyczny i właśnie te doświadczenie nauczyło mnie pokory i dało jednocześnie najwięcej inspiracji do dalszego rozwoju.

Od blisko 20 lat pracuję w branży IT realizując się na stanowiskach managerskich w dużych organizacjach kierując zespołami w środowisku międzynarodowym. Budowałem między innymi oddziały takich firm jak Gates, Xerox, International Paper będąc odpowiedzialnym za duże zespoły (od kilkunastu do kilkuset osób), opracowywałem strategie, wdrażałem programy komunikacyjne reprezentując jednocześnie europejskie jednostki biznesowe jako Manager wyższego szczebla.

Pasjonuję się zdrowym życiem dlatego od wielu lat aktywnie uprawiam sport, prowadzę zrównoważony tryb życia oparty o żywność, która daje mi energię do codziennych wyzwań zawodowych i osobistych. Cenię także szeroko pojęty wypoczynek - nie tylko kiedy śpię 🙂

Moją życiową praktykę z powodzeniem łączę z pracą Coacha, doradcy w biznesie oraz w życiu dając moim klientom nie tylko metodologię pracy ale również autentyczną wartość związaną z moimi doświadczeniami.

Obok studiów informatycznych, jestem absolwentem studiów MBA, posiadam uprawnienia do pracy jako dietetyk oraz trener personalny. Poza działalnością zawodową udzielam się również w organizacji non-profit jako Mentor i Coach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.