• Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

Oferta dla klientów

Wellbeing lidera

Doświadczeni liderzy często zarządzają dużymi zmianami, wpływają na ludzi i procesy oraz zarządzają biznesem, w celu osiągnięcia celów organizacji. Niektórzy przygotowują się do wejścia w nową rolę, która wymaga od nich nowej wiedzy i kompetencji, inni bezustannie doskonalą swoje umiejętności aby móc prowadzić innych na odpowiednim poziomie.

Lider wykonując te zadania musi pozostawać w ciągłej gotowości, a to narzuca konieczność zachowania energii i odpowiedniej koncentracji potrzebnej do tego aby kierować uwagę człowieka w stronę najważniejszych spraw. Realizacja tych interesów wymaga zdrowia psychicznego, fizycznego oraz umiejętności zachowania dystansu do codziennych wyzwań.

Zdrowy biznes

Według światowej organizacji zdrowia (WHO) juz 150 minut umiarkowanej aktywności fizycznej w tygodniu, może mieć pozytywny wpływ na zdrowie.

Odpowiednio zbilansowane odżywianie, aktywność fizyczna, relaks i odpoczynek skutecznie podnosi odporność człowieka na wszelkiego rodzaju infekcje oraz stany zapalne organizmu.

Zdrowie pracownika ma istotne znaczenie dla jego wydajności i harmonijnego połączenia życia osobistego z pracą dlatego kreowanie świadomości pracownika w obszarze zdrowie zwiększy lojalność twojej kadry, poprawi jej produktywność, zredukuje absencję i obniży koszty zdrowia.

 

 

Mistrz zdrowia

Wszyscy mamy niezbędne zasoby do tego aby przekraczać osobiste bariery i dokonywać oczekiwanych zmian w naszym życiu zawodowym i prywatnym.

  • Każdy człowiek ma potencjał jednak nie każdy z niego korzysta
  • Wszyscy chcemy się czuć spełnionymi ludźmi, a nie wszyscy czujemy się spełnieni.
  • Każdy ma ambicje i marzenia chociaż nie każdy je spełnia

Nasza motywacja bierze się z naszych wartości i przekonań, a fundamentem mądrego treningu zdrowia jest uwolnienie potencjału z naszego wnętrza. Zmiany zaczynamy od doskonalenia samoświadomości i swoich wartości, dopiero w dalszym kroku jesteśmy gotowi na kreowanie celi osobistych bądź tych związanych z organizacją, z którą jesteśmy związani.

 

Bierzesz życie w swoje ręce, poprawiasz samoświadomość i zdrowie - osiągasz wymarzone cele

Zdrowe relacje

W biznesie jak w życiu. Trzeba zadbać o relacje aby móc wytworzyć wartość. Jeśli koncentrujemy się wyłącznie na wyniku finansowym albo biznesowym może to dać wartość w perspektywie krótkoterminowej jednak długookresowo się to nie sprawdzi. Efektywna komunikacja ma miejsce tam gdzie są zbudowane relacje między ludźmi. Jest to niezbędna cecha powodzenia każdego biznesu.

Tak jak misja organizacji jest istotą jej funkcjonowania, tak lojalność, uczciwość, szacunek i spójność są fundamentem każdego zespołu, każdy doświadczony lider wie co to znaczy.

Wspieram organizacje w podanych obszarach:

  • Poczucie wartości
  • Świadome budowanie swobodnych relacji
  • Zjednywanie ludzi
  • Tworzenie trwałych relacji biznesowych

 

Jakie masz relacje taki masz biznes

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.