• Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

Paweł Kardach

Pomagam moim klientom, grupowym oraz indywidualnym kreować przekonanie, że zdrowie, charakter, uczciwe i wytrwałe działanie zawsze przynosi sukces. Dzięki temu ludzie spełniając swoje marzenia, cele i ambicje stają się niezależni.

Na co dzień spotykam się z managerami, właścicielami firm, osobami odpowiedzialnymi za HR oraz specjalistami w swojej dziedzinie. Ci ludzie trafiają do mnie, ponieważ chcą lepiej zadbać o siebie, zapanować nad stresem, poprawić relacje, często chcą też zadbać o samopoczucie swojego zespołu i zredukować koszty związane ze zdrowiem pracownika. Ja pomagam im w taki sposób, że mogą w krótkim czasie poprawić swoje zdrowie oraz zespołów, poprawić ich wydajność, zredukować koszty związane ze zdrowiem i tym samym zmienić jakość swojego życia oraz ich organizacji.

Jako manager, coach, mentor i entuzjasta zdrowia jestem partnerem dla biznesu oraz prywatnych osób w temacie zdrowia.

Od 20 lat pracuję w branży IT realizując się na stanowiskach managerskich w dużych organizacjach kierując zespołami w środowisku międzynarodowym. Budowałem oddziały takich firm jak Gates, International Paper, Xerox, Atos będąc odpowiedzialnym za duże zespoły (od kilkunastu do kilkuset osób), opracowywałem strategie, wdrażałem programy komunikacyjne reprezentując jednocześnie europejskie jednostki biznesowe jako Manager wyższego szczebla.

Pasjonuję się zdrowym życiem dlatego od wielu lat aktywnie uprawiam sport, prowadzę zrównoważony tryb życia oparty o żywność, która daje mi energię do codziennych wyzwań zawodowych i osobistych. Cenię także szeroko pojęty wypoczynek - nie tylko kiedy śpię.

Prowadzę firmę Healthtime, w której zajmuję się rozwijaniem potencjału talentów organizacji oraz prywatnych osób za pomocą kreowania nawyków związanych ze zdrowym życiem. Piszę artykuły do czasopism związanych z przywództwem oraz kulturą zdrowia, publikuję posty na portalach społecznościowych o tej samej tematyce, tworzę także E-booki.

Moją życiową praktykę z powodzeniem łączę z rolą partnera w biznesie oraz w życiu dając moim klientom nie tylko metodologię pracy ale również autentyczną wartość związaną z moimi doświadczeniami.

Obok studiów informatycznych, jestem absolwentem studiów MBA, coachem ICF, posiadam uprawnienia do pracy jako dietetyk oraz trener personalny. Poza działalnością zawodową udzielam się również w organizacji non-profit jako mentor i coach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.