• Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

  • Konsekwencja jest esencją wartości

Paweł Kardach

Pomagam liderom biznesu kreować przekonanie, że zdrowie, charakter, uczciwe i wytrwałe działanie zawsze przynosi sukces. Dzięki temu Ci ludzie spełniają swoje cele i ambicje.

Na co dzień spotykam się z managerami i właścicielami firm. Ci ludzie trafiają do mnie, ponieważ chcą rozwinąć cechy i kompetencje, które pozwolą im być skuteczniejszymi i kompletnymi liderami. Ja pomagam im w taki sposób, że rozwijają oni umiejętności, dzięki którym w krótkim czasie mają lepsze rezultaty.

Jako doświadczony manager, coach, mentor i entuzjasta zdrowia jestem partnerem dla liderów biznesu, którzy są zainteresowani kompletnym rozwojem managerskim w celu poprawy swoich wyników i jakości życia.

Od 20 lat pracuję w branży IT realizując się na stanowiskach managerskich w dużych organizacjach kierując zespołami w środowisku międzynarodowym. Budowałem oddziały takich firm jak Gates, International Paper, Xerox, Atos będąc odpowiedzialnym za duże zespoły (od kilkunastu do kilkuset osób), opracowywałem strategie, wdrażałem programy komunikacyjne reprezentując jednocześnie europejskie jednostki biznesowe jako Manager wyższego szczebla.

Pasjonuję się zdrowym życiem dlatego od wielu lat aktywnie uprawiam sport, prowadzę zrównoważony tryb życia oparty o żywność, która daje mi energię do codziennych wyzwań zawodowych i osobistych. Cenię także szeroko pojęty wypoczynek - nie tylko kiedy śpię 🙂

Prowadzę firmę Healthtime, w której zajmuję się rozwijaniem potencjału talentów organizacji. Piszę artykuły do czasopism związanych z przywództwem oraz kulturą zdrowia, publikuję posty na portalach społecznościowych o tej samej tematyce, tworzę także E-booki.

Moją życiową praktykę z powodzeniem łączę z rolą partnera dla biznesu oraz w życiu dając moim klientom nie tylko metodologię pracy ale również autentyczną wartość związaną z moimi doświadczeniami.

Obok studiów informatycznych, jestem absolwentem studiów MBA, akredytowanym coachem ICF, posiadam uprawnienia do pracy jako dietetyk oraz trener personalny. Poza działalnością zawodową udzielam się również w organizacji non-profit jako mentor i coach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.